MÜÜDUD!!!Julija Terežina koolitus- Suhkrulilled 22.02-23.02.18 kell 9.00

Tootekood: 8718531935705 Laoseis:Tellimisel
Julija Terežina on koolitaja Venemaalt, kes meisterdab fantastilisi suhkrulilli ja lisaks on ta välja töötanud suurepäraste omadusetaga lillepasta. Ja nüüd on võimalus koos temaga õppida valmistama suhkrulilli ja loomulikult ka lillepastat.
440,00 €
Julija tegeleb Venemaal koolituste korraldamisega, mis on spetsialiseerunud suhkrulillede valmistamisele. Lisaks sellele, et ta meisterdab fantastilisi suhkrulilli, on ta ka välja töötanud super omadustega lillepasta
Pasta ei kuiva kohe kõvaks ja püsib päevi elastne. Tänu sellele ei ole enam mingit muret lillede tordile sättimisega. Tavalisest pastast valmistatud lilled on haprad ja kipuvad purunema kui kogemata liiga kõvasti üksteise vastu puutuvad. Peale seda koolitust ei ole sellega enam muret ja ei ole vaja varuks lilli valmistada, juhuks kui mõned peaksid katki minema. Milline aja ja närvide kokkuhoid!!!
Julija töödega saab tutvuda instagramis, kasutaja julija_2005
Koolitus kestab 2 päeva.
  • Õpime valmistama lillepastat mis püsib päevi elastsena
  • valmistame 3 suhkrulille
  1. Pojeng
  2. Tulp
  3. Lillhernes
Kollituse maksumus 440 eur. Broneerimistasu on 100 eur ja selle tasumine garanteerib koha koolitusel. Koolituse kogu summa saab tasuda osadena. Koolituse eest tasu ei tagastata, välja arvatud juhul kui koolitus jääb ära koolitajast tingitud põhjustel.
Hinnas sisaldub kohvi/tee ja lõunasöök. Ole valmis pikaks päevaks!
Koolitus toimub vene keeles.
Koolituse lõpus väljastatakse tunnistus!
REGISTREERUMINE SIIN!

Kohtumiseni Kunderi tn 28, Tallinn
edith@seikluskohvik.ee