MÜÜDUD! Tordimeistrile-massid, kaunistused, tehnikad/ 2PÄEVA! , 02.06-03.06.2018 kell 10.00

Tootekood: algaja 2/20 Ühik: tk Laoseis:Tellimisel
Tutvu kindlasti õppekavaga! TULUMAKSU TAGASTUS!
Õpitoas osaleja saab kaasa enda poolt kaunistatud tordid.
Õpitoas ainult 8 osalejat, kohad täituvad kiiresti!

Vt lisainfot allpool!
169,00 €
Koolituse kestvuseks 2 PÄEVA, mille jooksul saab osaleja teada maksimaalsel määral infot-ka paberkandjal kaasa.

Registreeerumiseks vajuta lingile= REGISTREERUN

Arutleme teemadel-tordidisain, tordid Eestis ja välismaal, kuidas luua oma stiili, miks on detailid olulised, kust osta, erialakirjandus jne.

Kursusel teeme valmis/ paneme kokku kaks torti, üks neist korrustort.

Ühe tordi paneb osaleja kokku, ehk tegu on söödava tordiga. Eesmärgiks on selgitada, kuidas saada sileda pinnaga/ korrektselt kaetud massiga torti. Torditooriku viimistlus ja katmine võikreemiga ( massi alla), korrektsed töövõtted palettnoa ja kaabitsaga, up-side down meetodi tutvustamine ja kasutamine!

Teine tort- kaetakse massiga torditoorik-dummy. Selle tordi peal õpime erinevaid kaunistamistehnikaid, sh läbime mh järgmised teemad=>
korrustort, torditangid, pitsmatid, patchworki vormid, silikoonvormid, pitsatvormid, erinevad volangid, roos (mod.shokolaad või martsipan), fantaasialill-kasutusel vahtpadi, modelleerimiskuul

Käsitleme erinevaid materjale=> erinevate tootjate martsipani, suhkrumassi, lillepastat, modelleerimisshokolaadi.

Teisel päeval enne koolituse lõppu, saavad osalejad enda kasutusse ajalise ressursi, mille jooksul on võimalus kasutada kõiki olemasolevaid vahendeid ja materjale, valmis kujundada oma maitse järgi, eelnevalt massiga kaetud, tort.

Tordid saate kaasa! Väljastatakse tunnistus!

Kaasa saab infot internetis leitavate temaatiliste veebilehtede, õpikeskkondade ja foorumite kohta.

Juhendab Marika Sinkkonen=>juhendanud mitmeid koolitusi, sh Tallinna Teeninduskoolis, Lianni Stuudios Tartus, Tigutoidu köögis jm. Õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, 2014a. väljastatud PME Masters Certificate! Marika Sinkkonen on Torditeadus raamatu autor-kasuta võimalust soetada signeeritud eksemplar.

Lisainfo saamiseks palun kirjutada marika@seikluskohvik.ee, õpitoa hind 169€. Hinna sees on kogu vajaminev materjal/ tooraine, kohvi/ tee, lõunapaus. JÄRELMAKSU võimalus!
Koolituse tasu ei tagastata, välja arvatud koolitajast tingitud juhul, kui koolitus peaks ära jääma. 

Antud koolitus sobib suurepäraselt nii algajale kui ka juba omal käel katsetanud huvilisele. Koolituse läbides on saavutatud enesekindlus erinevate kaunistustehnikate osas, sh teadmised ja oskused erinevate masside kasutamisel erinevate tehnikate ja töövahenditega. Tutvu õppekavaga=
ÕPPEKAVA

Kohtumiseni Seikluskohvikus, Kunderi tn.28, Tallinn