Inglismaa, Day 1

10.04.2014
Inglismaa, Day 1
Tordimeistrid kohal, Londonis.
 
 
Meie Terje, Valentina ja Õnnega tulime Tallinnast, Piret ja Triinu tulid Helsingist. Oma hosteli leidsime üles juba peale südaööd. Kui väga subjektiivselt rääkida, siis minu esimesed mõtted peale neid khm-khm suhteliselt räpaseid koridore oma suhteliselt räpasesse tuppa jõudes, suhteliselt katkiste vedrudega madratsiga voodise heites, et oii, homme tuleb midagi muud vaadata, olen juba piisavalt vana, et end paremate tingimustega hellitada.
 
Hommikuks oli siiski toimunud teatav leebumine ja ausalt öeldes hetkel leban üsna pingevabalt ja toksin kenasti meist jutukest kokku.
 
 
Tänased tegevused üldse on pingevabad, oleme ringi vaadanud kohalikke poekesi siin kummalises piirkonnas, arutanud hommikusöögilauas tulevase koolitusega seonduvat, messist samuti. Messil oleme nende 2 päeva sisse plaaninud Õnne ja Valentinaga mõnedes vahvates töötubades osalemise, sellest saab täpsemalt kirjutada, kui sündmused on seljataga.
 
Mainin ka ühe tõelise fopaa ka minu poolt. Otsides ja ringi vaadates solaariumi järele otsustasin sisse astuda ühte ilusalongi ja sealt otsitava kohta järele pärides. Kui olin vastuseks saanud naeratavad pilgud ja tõsised pearaputused koos kommentaaridega stiilis I have no idea, hakkasin aduma, et vist oli ukse peal midagi kirjas, et salong spetsialiseerunud mustanahalistele ja loomulikult olin ma küsimuse solaariumi kohta esitanud just neile mustanahalistele... must huumor siis, eks
Pildil, day 1