Inglismaa, Day 4

15.04.2014
Inglismaa, Day 4
Tordimeistrid Inglismaal

London

Day 4
4. päev möödus Londonis vaatamisväärsustega tutvumise tähe all. Tuleb ju omast mullist välja tulla ja silmaringi avardada. 
Käidud/ vaadatud ka lähemalt muuhulgas Big Ben, Trafalgar Square, kõikvõimalikud valitusus-ja muud tähtsad riikliku olulisega hooned/ majad. Mis oli aga omamoodi kogemus, oli see, et samal päeval toimus ka Londoni maraton. Oleks justkui suurele rahvapeole sattunud-kõik ümberringi rõõmsad ja üksteist toetavad. Sain aru, et inglastele meeldivad kõiksugu heategevusaktsioonid ja seda päeva kasutati mitmel moel erinevateks teavitusteks. Vaatamata sellele, et ei saanud transpordiga liigelda nagu oleks tahtnud ja südalinna parkides oli kohati kitsas, siis siiski, väga tore just sellisel päeval olla osake sellisest üritusest!
Meil vedas väga ka sellega, et üks hetkel kohalik, aga siiski endine eestlane, kes Londonis juba aastaid resideerub, et ta tuli koos oma abikaasaga meile seltsi, et eesti tordimeistrid ei peaks lambukeste kombel suurlinnas ekslema. Helena abikaasa Nic võttis meid kenasti sappa ja viis kuhu vaja ja rohkemgi veel, siinkohal siis suurepärane võimalus veelkord tänada, me tä-na-me! 

Päeva lõpetasime Londoni metroos 2,5h pikkuse seiklusega erinevates jaamades, jajaaa...

Kirjutamiseni!
Marika
Seikluskohvik