Inglismaa, Day 5, 6

16.04.2014
Inglismaa, Day 5, 6

Tordimeistrid Inglismaal, days 5-6


Day 5

Tänane meil esimene koolituspäev, lõpuks oleme 8 tk koos ka.
Koolitusel tehtud kokkuvõtteks-üsna igav tegemine, põhiliselt ettevalmistused järgnevaks=> tegime ette valmis lehekesi, sidusime kimpu tolmukaid, teipisime. Ilmselgelt tehakse siin asju kiiremini ja lihtsamini, jälle võimalus õppida, kuidas oma elu lihtsamani elada 

Põhiline muudatus tänases päevas ja mitte väheoluline-reisisime Londonist välja-uus hotell, pehmed tekid, uus neighbourhood khm khm. Ja juba nii õnnelikud!

Day 6

Kuna oleme nüüd teises kohas majutamas end, siis ka transpordi kasutusvajadus teine. Sõit Welwyn Garden City-sse on rongiga, pole kaugel, 2 peatust. Aga vaadake siis juuresolevalt pildilt, kuidas eestlased võõramaal käituvad, kui mõni kiirem rong mööda tuhiseb:)
Rongiga sõit on tõeline ajavõit, pisike jalutuskäik otsa selles armsas linnakeses ja koolitus võibki alata. 
Teine koolituspäev oli juba hulga intensiivsem, mõni sai kodutöögi kaasa. Sirje ja Liina mudisid aga mõnusalt õhtul hotellis lilleteipi lilletraadi ümber. 
Lilledest saime vähem või rohkem valmis järgmised=> freesia, nelk, tupsununnupunnu täitelilled ja natuke muid asju tänaseks ette. Kujutan ette, et täna tuleb tempo veel kiirem, päris palju on vaja veel teha, sest homne päev jääb arvatavasti lillede toonimeseks ja nende kimpu seadmiseks. 

Mina siin jätkuvalt otsin sunbed-i, kant on ju heledaverelisem, seega võimalused paremad, aga ega see siin väga popp vist pole. Üks inimene tänavalt kortsutas kulmu ja kordas üle- SUN SET? Jaa, muidugi, käin mööda linna ja otsin päikeseloojangut 

Nii, läksime oma hommukusöögile, mis on siin vägagi kena, puhas, armas.

Kuulmiseni!
Marika, Seikluskohvik